Zaprezentowana ze strony Rafała przyśpiewka zbyt zwyczajna na miejsce w finale zawodów Eurowizji! Przykry koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Zaprezentowana ze strony Rafała przyśpiewka zbyt zwyczajna na miejsce w finale zawodów Eurowizji! Przykry koniec przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Warto mieć tego świadomość, że Polska z reguły nie porywała fanów muzyki w trakcie konkursu Eurowizji. Z reguły naszym najpotężniejszym osiągnięciem jest kwalifikowanie się do finałowego występu, gdzie zajmowaliśmy dalekie lokaty. Eurowizja była odwołana rok temu, gdyż rozprzestrzeniała się pandemia COVID-19, która załamała nie tylko Stary Kontynent, lecz także resztę świata. W tej edycji przedstawicielem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski, który miał wzbudzić zachwyt wielbicieli muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Dużo dziennikarzy nie było uradowanych z wybrania reprezentanta naszej ojczyzny, jednak w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro iż kolejny raz byliśmy zobligowani żegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski Rafał, który nas reprezentował na Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i też dlatego wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Polscy widzowie bez najmniejszych wątpliwości są już bardzo zblazowani tego typu rozrywką. Należy zdawać z tego sobie sprawę, że "The Ride" a więc przyśpiewka śpiewana ze strony Brzozowskiego była po prostu mizerna. W tej przyśpiewce nie ma niczego zachwycającego, co by mogło wprawić w zadowolenie widownie europejską. Jest to następna edycja turnieju Eurowizji, podczas którego przedstawiciel naszego kraju nie jest w stanie awansować do finałowej fazy. Bez większego kłopotu można zauważyć, iż od dawna wybór reprezentantów naszego kraju na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze. Powinniśmy więc pokładać nadzieję w tym, iż za rok Polska będzie mógł awansować do batalii finałowej o triumf w zawodach europejskiej piosenki. W tego rodzaju przypadku naprawdę istotne jest to, aby dobrać odpowiedniego przedstawiciela, który będzie potrafił olśnić europejską widownię. W przeciwnym razie ponownie nie będziemy mieli możliwości do finału w turnieju europejskiej piosenki.