Porażka polskiej kadry w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - fenomenalny mecz czeskiej kadry narodowej!

Porażka polskiej kadry w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - fenomenalny mecz czeskiej kadry narodowej!

Zespół Czech zwycięża Polskę w inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu kadry narodowej Polski nie były zbyt udane. Polscy reprezentanci rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy wielbiciele z Polski zgodnie sądzili, iż zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. Chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem polskiej piłkarskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, lecz weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach pojedynku zespół narodowy Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki. Zarówno dla sympatyków zgromadzonych na stadionie w Pradze, jak i zawodników to był gigantyczny szok. Gracze drużyny Czech od samego początku spotkania prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to odmieni. Kadra Polska wyglądała trochę lepiej w drugiej połowie spotkania, jednak to czescy piłkarze zdobyli trzecią bramkę. Zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy usiłowali odrabiać straty, ale dali radę zdobyć jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu zespołu polskiego był tragiczny i trzeba to przyznać. Selekcjoner z Portugalii Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w reprezentacji narodowej Polski. Polska narodowa drużyna zmierzy się z zespołem Albanii w drugim starciu eliminacyjnych zmagań. Narodowa drużyna Polski bez wątpienia musi odnieść wygraną w tym starciu.