Niezwykłe emocje w dodatkowym czasie gry batalii z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański zdobył gola i został okrzyknięty herosem kadry narodowej Polski!

Niezwykłe emocje w dodatkowym czasie gry batalii z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański zdobył gola i został okrzyknięty herosem kadry narodowej Polski!

Od dawna zwracamy uwagę na fakt, iż kadra narodowa Polski występująca w meczach na byłym stadionie dziesięciolecia jest bardzo trudna do pokonania. Naprawdę naprawdę rzadko ponosimy porażki na tym stadionie i trzeba mieć świadomość tego, iż ogromna w tym zasługa wielbicieli piłki nożnej z naszego kraju. Kiedy Narodowy Stadion wypełnia się do ostatniego krzesła gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. W rozgrywkach kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze podopieczni szkoleniowca Sousy spisują się do tej chwili nieźle, ale ich forma daleka jest od perfekcji. Polskich piłkarzy w wieczór środowy czekał naprawdę skomplikowany sprawdzian, jakim był bez cienia wątpliwości mecz z Anglią. Każdy fanatyk piłki nożnej z naszego kraju potrafił zrozumieć to, jak trudnym przeciwnikiem w dziejach spotkań naszej kadry narodowej są zawodnicy angielscy. Nie można było sobie pozwolić na zwątpienie w tym momencie, ponieważ niezwykle istotne było zdobycie największej liczby punktów.

Kadra Polska przed tym pojedynkiem była z góry skazana na przegraną. Z całą pewnością trzeba mieć na uwadze to, że polscy gracze w wielu przypadkach naprawdę mocno motywują się na starcia z dużo potężniejszymi. W tym starciu było podobnie i warto wziąć pod uwagę, przez pewien czas można było nawet pomyśleć, iż nasza kadra rywalizować by mogła o trzy punkty z angielską kadrą. dla piłkarskiej reprezentacji Polski to okazało się niezwykle ciężkie spotkanie i bez wątpienia należy ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. Mogło się wydawać, że to być może zakończenie marzeń o korzystnym rezultacie, w momencie, kiedy bramkę w 80 minucie strzelił Kane Harry. Reprezentacja piłkarska Polski do ostatnich minut tego starcia szukała możliwości do zdobycia bramki i nie planowała odpuścić. Gracz ateńskiego AEK-u Damian Szymański w doliczonym czasie gry, który zarządził arbiter ustrzelił bramkę na wagę wyniku remisowego. To była bez cienia wątpliwości wyjątkowa okoliczność dla tego polskiego zawodnika. Finalnie piłkarska reprezentacja Polski dała radę wywalczyć korzystny rezultat na Stadionie Narodowym podczas starcia z Anglikami i takim sposobem wciąż ma bardzo duże szanse na dostanie się do mundialu w Katarze.