Nadchodzi nowoczesny uwierzytelniania system w Netfliksie. Podział konta z najbliższymi może okazać się znacznie trudniejsze!

Nadchodzi nowoczesny uwierzytelniania system w Netfliksie. Podział konta z najbliższymi może okazać się znacznie trudniejsze!

Delikatnie zdenerwowani są wielbiciele ekranizacji filmowych oraz odcinkowych produkcji, gdyż z internetowego świata nadchodzą przykre deklaracje. Witryna VOD znana także jako Netflix myśli o tym żeby zakazać płatnikom podzielność kont. To była do tego momentu strasznie pożyteczna i naprawdę popularna funkcjonalność. Bardzo dużo użytkowników reguluje opłaty za jeden abonament i mają możliwość oni przebywać w zróżnicowanych miejscach na świecie. Witryna VOD Netflix całe szczęście nie zapowiedziała pełnego zakazu podziału kont, lecz zadecydowała uszykować pewnego rodzaju utrudnienie. Firma Netflix planuje to aby przystopować kont współdzielenie użytkownikom, którzy nie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Na telewizorowych ekranach będzie się ukazywać powiadomienie, które ma wymusić na konsumencie uwierzytelnienie tego, iż to on jest właścicielem. Potentat pośród internetowych serwisów VOD planuje przesłać weryfikacyjny kod na przypisany adres email albo telefonu nr. Użytkownicy konta muszą w przypadku jak ten mieć świadomość faktu, iż wystąpią przeobrażania w używaniu z portalu VOD Netflix.