Kilku zawodników odtrąconych z reprezentacji naszego narodu! Selekcjoner Sousa zaprezentował w tym tygodniu skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

Kilku zawodników odtrąconych z reprezentacji naszego narodu! Selekcjoner Sousa zaprezentował w tym tygodniu skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

O grze na turnieju na poziomie mistrzowskim myśli mnóstwo młodych chłopaków, których celem życiowym są występy profesjonalne w piłką nożną. Nie powinno nikogo dziwić to, że piłka nożna to w aktualnym momencie najbardziej znana sportu dyscyplina w Europie. Zawodnicy od młodocianych lat rywalizują o to, żeby w kolejnych latach występować w meczach na najbardziej legendarnych murawach światowej piłki nożnej. Trzeba jednakże pamiętać także, że ścieżka do zostania graczem nie jest prosta i żąda dużej liczby poświęceń. Młodzi chłopcy, którym się udało chociażby dlatego pobudzają zazwyczaj uprzedzenie oraz jednocześnie uszanowanie wśród własnych rówieśników. 24 ekipy walczyć będą w Mistrzostwach Europy, które wystartują w czerwcu. To bez cienia wątpliwości oznacza, iż na wielbicieli nożnej piłki czekają podwyższone doznania. Turniej europejskich mistrzostw będzie rozgrywany przez równy miesiąc, a więc z pewnością zostaniemy świadkami sporej ilości trafień a także spotkań piłkarskich. W tym właśnie felietonie jednak mamy chęć skoncentrować się na kadrze naszego narodu, gdyż trener Sousa Paulo ogłosił listę piłkarzy na mecze mistrzostw Starego Kontynentu.

Przedstawianie listy piłkarzy na wielkiej rangi rozgrywki jak na przykład Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwa Europy od kilkunastu lat potrafi pobudzić wśród sympatyków futbolu oraz dziennikarzy bardzo duże doświadczenie w w Polsce. Się przytrafiały w takich jak tych przypadkach często, które nie każdemu przypadły do gustu. Podobnie było w tym przypadku. Bez cienia wątpliwości gigantycznym zdziwieniem, w momencie gdy szkoleniowiec Sousa zaprezentował drużynę był brak na powołanych liście Grosickiego, który przez kawał czasu stanowił siłę ofensywną naszej reprezentacji. Zawodnik West Bromwich od wielu miesięcy nie występuje równomiernie i to jest główną przyczyną tego, że trener Sousa Paulo nie miał ochoty powołać Kamila do składu reprezentacji Polski na Starego Kontynentu mistrzostwa. Teoretycznie mamy naprawdę narodową drużynę, która walczyć może o wysoki rezultat na Starego Kontynentu Mistrzostwach. Zostaje nam w takim razie czekać na pierwszy mecz Starego Kontynentu mistrzostw, w którym kadra Polski mierzyć się będzie ze Słowaków kadrą.