Juventus Turyn podzielił się punktami z drużyną z Rzymu

Juventus Turyn podzielił się punktami z drużyną z Rzymu

Szczęsny był zmuszony aż dwa razy do wyciągnięcia piłki z siatki. Zespół Wojciecha Szczęsnego długo przegrywała. W drużynie mistrza Włoch gra jednak Cristiano Ronaldo, który potrafi pociągnąć zawodników do gry. Ostatecznie zespół z Turynu była w stanie wywalczyć remis. Mecz dwóch silnych rywali skończył się rezultatem 2:2. Goście przez trzydzieści minut grał w dziesięciu. Czerwoną kartkę otrzymał grający w pomocy Rabiot Adrien.

Kibice Juventusu Turyn po meczu z Sampdorią liczyli na to, że gra ich zawodników uległ poprawie. Piłkarze Juventusu zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż w ostatnim sezonie ligi włoskiej. Pojedynek z Rzymianami był jednak niezwykle trudny. Gospodarze nie planowali podarować trzech punktów drużynie Juventusu Turyn. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Oba kluby są ucieszone z tego wyniku.

Sporo goli w spotkaniu.

Szczęsny Wojciech zaczął ten pojedynek w podstawowej jedenastce. Warto przypomnieć, że bramkarz Juve był niedawno zawodnikiem Romy. W niedzielnym meczu Polak spisał się z niezwykle dobrej strony. W wielu sytuacjach zaprezentował kibicom fantastyczne parady. Cristiano Ronaldo również zaprezentował się bardzo dobrze. Po 30. minutach nasz bramkarz musiał wyciągnąć futbolówkę z bramki. Wtedy arbiter postanowił zarządzić jedenastkę dla zespołu gospodarzy.

Do rzutu karnego odważył się podejść Vertout Jordan. Zawodnik Rzymian oddał pewny strzał. Wojtek Szczęsny był naprawdę blisko obronienia tego uderzenia. Finalnie wtoczyła się do siatki. Juventus Turyn bym zmuszony odrabiać starty. Przed zakończeniem pierwszej części pojedynku fani mogli oglądać jeszcze dwa skuteczne strzały. Najpierw bramkę zapisał na swoje konto Ronaldo. Portugalczyk dostał okazję na zdobycie gola z jedenastki. Arbiter tego pojedynku wskazał na jedenastkę po dotknięciu ręką Pellegriniego Lorenzo.

Ronaldo Cristiano nie zawahał się i uderzył piłkę do bramki. Bramkarz AS Romy był w tej akcji bez szans na dobrą paradę. Uderzenie zawodnika z Portugalii był bardzo dokładny. Juventus FC niedługo radował się z wyniku remisowego. Chwilę po bramce Ronaldo zawodnicy AS Romy przeprowadzili niezwykle ładną akcję. Piłkę do siatki chronionej przez Szczęsnego wstrzelił Veretout Jordan. Trzeba przyznać, że był to bardzo porywający pojedynek. Gracze Juventusu byli zdeterminowani, aby doprowadzić do remisu.