studnia deszczowa 2021

studnia deszczowa 2021

W okresie kryzysu środowiskowego niezmiernie ważne jest, żeby każdy z nas brał pełną odpowiedzialność za Ziemię - jedynie w ten sposób możemy ocalić ekosystem i zapewnić nam i przyszłym pokoleniom godne warunki istnienia. W jakim miejscu zacząć zmianę? Od osobistego domu, wykorzystując to, co każdego dnia zapewnia nam natura. Oto, czemu powstał sklep domiwoda.pl - żeby uprościć wszystkim dostęp do technologii, która da szansę żyć Eko i w zgodzie z przyrodą, nieinwazyjnie zdobywając oraz wykorzystując jej dobrodziejstwa. Na łamach strony przedstawiamy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, warsztatów, rolnictwa i przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system czy zasobnik na wodę to szansa, aby pomóc planecie, poprawić wygodę codziennego życia oraz co najważniejsze - przysłużyć się naturze. Kumulowanie oraz wykorzystanie deszczówki to ocalenie nie jedynie dla przyrody, ale też dla domowego budżetu. Deszczówka jest gratisowa, a jedna inwestycja (nieraz dofinansowana przez UE) w słuszny system zezwoli jeszcze prawidłowiej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogrodzie lub rolnictwie.


Internetowy sklep domiwoda.pl wykorzystuje najświeższe zdobycze technologii, przedstawiając ciekawe, sprawdzone i atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne oraz naziemne), kompostowniki, rekuperatory oraz wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na witrynie internetowej kapitalnie sprawdzi się w domowym ogródku, na działce i rolnictwie, w jakim miejscu liczy się każda innowacja związana z efektywną pracą oraz zabezpieczeniem otoczenia. Domiwoda.pl to internetowy sklep dedykowany także dla mieszkańców, jacy zastanawiają się, jakim sposobem wykorzystać wodę deszczową do własnych potrzeb - na stronie znajdują się dobre kategorie, w jakich zamieszczone są sprzęty, gotowe platformy pozyskiwania wody lub też ekologiczne rozwiązania i inwestycje, jakie pozwolą stopniowo pozyskiwać, magazynować i filtrować deszczówkę.


domiwoda pl budowa studni chłonnej


Profesjonaliści z domiwoda.pl pomagają też w zdobyciu dofinansowania na wskazane systemy i instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Proces zdobywania należnych finansów od rządu bądź też UE na instalacje ekologiczne potrafi być skomplikowany oraz czasochłonny - zachęcamy do sprawdzenia pomocy, wystarczy jedynie przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, żeby specjaliści zajęli się wszystkim od A do Z. Wspólnie z dobrym zaangażowaniem i zmianami w obrębie swojego otoczenia jesteśmy w stanie oszczędzić planetę - gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą, a w razie wątpliwości - zachęcamy do kontaktu!