Zwycięstwo Francuzów nad Chorwatami.

W pojedynku mistrzów świata z Chorwatami mieliśmy okazję zobaczyć bardzo dużo goli. Ostateczny wynik spotkania to 4:2 na korzyść Francuzów. W rezultacie drużyna z Bałkanów nie zdołała odegrać się za finałowe starcie mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Zawodnicy z Francji byli w tym spotkaniu odrobinę lepsi od wicemistrzów świata.

Wielu dziennikarzy uważało ten pojedynek wyrównanie rachunków za finał mundialu w Moskwie. Pierwsze minuty meczu jedynie to podkreślały. Zawodnicy z Chorwacji prezentowali się zdecydowanie odważniej. Tworzyli dużo sytuacji. Pierwszą bramkę dla Chorwatów zdobył Lovren. Asystujące dogranie w tej sytuacji wykonał Hernandez Lucas. Po 15 minutach goście wygrywali 1:0.

Francuzi nie potrafili zatrzymać kolejnych sytuacji przygotowywanych przez ekipę Chorwacji. Świetnie spisywał się bramkarz wicemistrzów świata. Jego interwencja powstrzymała Griezmanna Antoine przed strzeleniem trafienia. Zawodnik Barcelony zdobył trafienie trochę później. W tej akcji bramkarz drużyny gości nie miał szans na obronę.

Wiele trafień w pojedynku.

Remis nie zadowalał zawodników obu drużyn. Obie ekipy brały pod uwagę tylko zwycięstwo w tym meczu. Dlatego też przez cały czas fani mogli śledzenia pięknych sytuacji podbramkowych. Liczba trafień jest tego doskonałym tego przykładem. Na stadionie gospodarzy oglądaliśmy fenomenalny spektakl.

Na koniec pierwszej połowy spotkania francuscy piłkarze zaczęli odrabiać straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który strzelił trafienie dające nadzieje drużynie francuskiej. Starcia w ramach Nations Cup są w stanie dać telewidzom futbolu mnóstwo fascynujących doznań. Piłkarze obu drużyn pokazali niesamowite umiejętności kibicom piłkarskim. Bez wątpienia mnóstwo telewidzów może być spełnionych. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się Francuzi.

Reprezentanci wicemistrzów świata byli zmuszeni do oswojenia się z ze stratą punktów. Zawodnicy z Bałkanów zaprezentowali się z wyśmienitej strony. Dla Francji to kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów.