Przecinarka plazmowa CNC 2021

Przecinarka plazmowa CNC 2021

Poszukujesz bram czy też solidnych balustrad? Alubram to jedyny dobry adres!


Technika związana z ploterami CNC rozwija się każdego dnia, a firma rodzinna Alubram jest z tym cały czas na bieżąco. Właśnie dlatego w ramach prowadzonej aktywności, jesteśmy w stanie się dzielić z innymi wiedzą i doświadczeniem, jakie nabywamy w tym aspekcie. Jeśli to oczywiście zakres rzetelnych usług, który Państwa intryguje - jesteśmy do dyspozycji!


Bramy oraz balustrady na miarę XXI wieku

Jako jednostka ulokowana w powiecie cieszyńskim, możemy się pochwalić ogromną gamą usług. Jest jednak parę usług, w którym specjalizujemy się w szczególny sposób i o tej części reprezentowanej przez nas oferty chcemy Państwu opowiedzieć nieco więcej.


Należącą do nas reprezentacyjną ofertą jest wykonywanie konstrukcji takich jak:


• bramy ze stali oraz aluminium,

• balustrady ze stali oraz aluminium.


Reprezentowana przez nas propozycja przekona zarówno osoby kochających kute, jak i współczesne projekty. Każde z tych zleceń jest przez nas wykonalne.


Od ploterów CNC po indywidualne zlecenia

Uwielbiamy podejmować się zleceń powiązanych z balustradami oraz brami, jednak to budowa ploterów CNC jest dla nas w najwyższym stopniu zajmującym tematem. Ufamy, iż po zapoznaniu się z naszymi usługami, będą się Państwo chcieli przekonać samodzielnie, co umiemy.


To nie finał - warto zaakcentować, że jesteśmy otwarci i na zlecenia połączone z wykonywaniem innych konstrukcji na zamówienie. Czy to wycinanie elementów ploterem z blach aluminiowych, lub stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. Jeżeli chodzi o grubości, to oferujemy zakres zaczynający się na 1 mm i na 20 mm kończący.


Alubram CNC - do kogo kierujemy propozycję?

Reprezentowana przez nas propozycja jest w sposób szczególny dedykowana firmom małej oraz średniej wielkości, dlatego w tym kierunku w głównej mierze ją kierujemy. Współpraca z nami jest niezmiernie przydatna z wielu różnych powodów, ale w szczególny sposób należy podkreślić to, że wszystko, co wychodzi spod naszych ploterów ma następujące przymiotniki:


• prosta budowa,

• nieprzeciętna dokładność cięć,

• wysoka klasa wykonania.


cennik przecinarki plazmowe alubramcnc


Wskutek tego naturalnie każdy, kto zdecyduje się zamówić u nas konstrukcję, będzie upajać się jej użytkowaniem niesłychanie długo oraz bez problemów. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z propozycji.